Kamera przemysłowa DVI560

Solidne i niedrogie kamery przemysłowe DVI560

Bezpieczeństwo jest dzisiaj w wielu miejscach priorytetem. To nie tylko obiekty użyteczności publicznej, ale również miejsca o dużej przestrzeni, gdzie trzeba dostrzec wiele różnych szczegółów, aby zagwarantować przebywającym tam osobom ochronę. Zatem monitoring w takich przypadkach jest po prostu niezbędny. Do wyboru jest dzisiaj wiele różnych modeli kamer oraz systemów, zatem telewizja przemysłowa jest dostrzegalna w domach, biurach, szkołach, urzędach, aby wymienić tylko kilka lokalizacji.

Przyjrzyjmy się jednak nieco bliżej stosowanym w tym przypadku kamerom – dzisiaj są one o wiele bardziej zaawansowane, ale nie muszą przy tym dużo kosztować. Sprawdźmy, co może zaoferować nam kamera DVI560. Te kamery przemysłowe wyposażone są przetwornik 1/3″ SONY Super HAD II CCD CP DSP, który gwarantuje ich doskonała jakość oraz świetne odwzorowanie w połączeniu z rozdzielczością 600-700 TVL. Dodatkowo regulowany obiektyw 2.8-12 dopełnia całości, a także trzeba wspomnieć o diodach LED, które dają kamerom DVI650 zasięg nawet do 30 metrów.

Kamera przemysłowa DVI560Są one wyposażone w funkcje pozwalające im na dobre odwzorowanie obrazu, który jest czysty oraz szczegółowy, co oczywiście przekłada się na wyższą jakość bezpieczeństwa. Wyposażono je w opcje automatycznego dopasowania AES, AGC oraz AWB. Nie można nie wspomnieć też o regulowanej oraz solidnej obudowie, wodoszczelności i pyłoszczelności kamery, którą można zamontować w dowolnej pozycji, na ścianach oraz na sufitach. Doskonale sprawdza się ona w wielu miejscach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *