Router Air3G2

Router bezprzewodowy Air3GII AirLive do sieci monitoringu

Dobry router jest niezbędny do tego, aby prowadzić odpowiedni monitoring z zastosowaniem nowoczesnych kamer megapikselowych oraz IP, które współpracują z komputerami oraz łączą się z nimi za pomocą sieci. Poszukując tego rodzaju urządzenia, warto wskazać, że najlepsze będzie takie, które od razu będzie mogło niezawodnie współpracować z całym systemem, czyli będzie pod niego uszyte – takim sprzętem jest router bezprzewodowy Air3GII AirLive, który nadaje się do współpracy z kamerami AirLive, ale również z innymi.

Dlaczego warto wybrać router Air3GII AirLive? Przede wszystkim jest to model, który nadaje się do współpracy z różnego rodzaju urządzeniami, wyposażony jest w niezbędne wejścia, między innymi w 3G WAN: 1x USB (3G / 3.5G / 4G), a także obsługuje on sieć WAN oraz LAN w standardach (10/100Mbps) oraz sieci bezprzewodowe 802.11 b/g/n. Jest kompatybilny przy tym z ponad 350 modelami modemów 3G, zatem z jego połączeniem z innymi urządzeniami nie będzie żadnych problemów. Warto też wskazać, że modem jest przy tym łatwy w obsłudze, co jest jego dużą zaletą.

Nadaje się on nie tylko do podłączenia całej sieci do komputera, ale również możliwe jest podglądanie obrazu z monitoringu na ekranie swojego telefonu komórkowego, więc generalnie możliwe jest zapewnienie jeszcze większego bezpieczeństwa. Urządzenie jest polecane przez specjalistów zajmujących się monitoringiem, również pozytywne komentarze świadczą o nim bardzo dobrze, zatem warto się w nie zaopatrzyć, ponieważ będzie ono świetną inwestycją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *