9" TV z tunerem DVB-T

Przenośny telewizor 9″ z tunerem DVB-T

Przenośny TV 9" z tunerem DVB-T w NAPAD.pl

Dobrej jakości telewizor przenośny z powodzeniem sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach, w których bez problemu dostarczać będzie jasnego i czystego obrazu. Jeśli poszukuje się wielofunkcyjnych urządzeń do kompleksowej prezentacji materiału audio-video, warto zwrócić uwagę na model 9” telewizora przenośnego z wbudowanym tunerem DVB-T i slotem kart SD.

Przenośny TV 9″ z tunerem DVB-T jest wydajnym monitorem kolorowym, który doskonale nadawać się będzie zarówno na kemping,  do samochodu i podróży, jak i z łatwością sprawdzi się jako element profesjonalnego systemu monitoringu, dzięki któremu będzie można zdalnie podglądać obraz z kamer.

Telewizor LCD posiada dużą przekątną ekranu, która gwarantuje czytelność prezentowanych obrazów, a oferowana wysoka rozdzielczość 480 x 234 sprawia, że wyświetlane materiały zachowują ostrość i szczegółowość nawet w takcie wyświetlania dynamicznych scen.

Wejścia i wyjścia 9" przenośnego TV LCD w NAPAD.pl

Kolorowy monitor LCD wyposażony został w szereg wejść i wyjść umożliwiających różnorodne podłączenie do urządzenia źródeł sygnału taudio/video. Dostępne gniazda antenowe RF, AV JACK 3.5mm oraz wyjścia AV JACK 3.5mm, słuchawkowe 3.5mm i video CVBS zapewniaja dużą kompatybilność 9″ przenośnego TV LCD, a wbudowany w urządzeniu nowoczesny tuner DVB-T gwarantuje bezproblemowy odbiór cyfrowych programów telewizyjnych i radiowych.

Dodatkowym atutem urządzenia jest również posiadanie szybkiego portu USB oraz uniwersalnego slotu na pojemne karty SD.  Możliwość do odbioru i zapisu plików video na przenośnych nośnikach pamięci znacząco rozszerza funkcjonalność telewizora przenośnego 9″ i podnosi ogólny komfort pracy z urządzeniem.

Szerokie właściwości kolorowego telewizora przenośnego z tunerem DVBT pozwalają również na bezprzewodowe słuchanie stacji radiowych bez konieczności posiadania osobnych odbiorników radiowo telewizyjnych.

9" TV LCD z podstawą w NAPAD.pl

Niski pobór prądu, rozmaite możliwości podłączenia sygnału audio-wideo, wbudowany cyfrowy tuner DVB-T oraz slot sd kart zapewnia, że 9 calowy przenośny telewizor LCD stanowić będzie skuteczne rozwiązanie dla potrzeby natychmiastowej prezentacji materiału AV oraz umiejętnie uzupełni warsztat każdego instalatora systemów zabezpieczeń umożliwiając zdalny podgląd z kamer do monitoringu.

Więcej o wszechstronnych monitorach kolorowych w przystępnych cenach dowiesz się ze strony internetowej sklepu NAPAD.pl, którego bogaty asortyment gwarantuje wybór wysokiej jakości monitorów w najlepszych cenach.

Największy wybór i najlepsze ceny tylko w NAPAD.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *