Bariera podczerwienie AX-650HD MKIII

Nowoczesna cyfrowa bariera podczerwieni AX 650 HDMKIII Optex

Bariery podczerwieni dają obecnie naprawdę doskonałe możliwości. To urządzenia, które instalowane są wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wysoka ochrona. Nie tylko bariery alarmowe tego rodzaju są umieszczane w muzeach, jak widać to często na filmach, ale doskonale nadaję się one do nadzorowania także terenów zewnętrznych. Jednym z ciekawych modeli dla tych, którzy szukają wyjątkowo dobrej ochrony, będzie AX 650 HDMKIII marki Optex. Czym może pochwalić się to urządzenie? Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej.

 

Bariera podczerwienie AX-650HD MKIII

Zacznijmy od parametrów technicznych. Bariera AX 650 HDMKIII obsługuje dwie wiązki podczerwieni. Jej maksymalny zasięg detekcji to 200 metrów, a maksymalny zasięg interferencji to nawet 2000 metrów. Posiada ona regulowany czas reakcji, wobec tego może ona również znacznie zmniejszyć częstotliwość występowania fałszywych alarmów. Posiada również regulowane w poziomie i pionie wiązki, wyposażona jest w pamięć alarmu, wbudowany wskaźnik zestrojenia, styk sabotażowy, a także urządzenie samo w sobie ma niewielkie wymiary jak inne bariery optex. Co jeszcze można o nim powiedzieć?

Bariera podczerwieni AX 650 HDMKIII doskonale sprawdza się w bardziej zaawansowanych systemach, które wykorzystywane są do ochrony większych obiektów i terenów otwartych. Dzięki zastosowaniu w nich specjalnej technologii nie ma możliwości zakłócania się wiązek, gdyż komunikacja cyfrowa odbywa się dwukierunkowo. To także redukuje do minimum występowanie fałszywych alarmów. Wszystkiego dopełnia łatwa konfiguracja i montaż, a także liczne funkcje dodatkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *