Bezprzewodowa kamera 2 Mpx AirLive – WN-200HD

Kamery bezprzewodowe stają się coraz popularniejsze. Te modele kamer megapikselowych pozwalają na wygodne przesyłanie obrazu bez konieczności wykorzystywania różnego typu kabli. Z pewnością w przyszłości tego rodzaju kamery będą już codziennością, dzisiaj jeszcze nie są tak często wykorzystywane, ale zyskują popularność. Jednym z modeli tego rodzaju jest WN-200HD AirLive – to kamera, która posiada naprawdę świetne parametry techniczne oraz doskonale nadaje się do monitoringu wnętrz różnego rodzaju.

Kamera WN-200HD AirLive posiada rozdzielczość 1600×1200 oraz 2 Mpx, więc jej obraz jest wyjątkowo czysty oraz szczegółowy, obejmuje ona swoim zasięgiem także bardzo duży obszar, jest to jej duża zaleta, która odróżnia ją od większości dostępnych na rynku kamer IP, gdzie niestety nie ma co mówić o tak dobrej rozdzielczości. Następnie kamera ta posiada obiektyw 4.2 mm oraz ma wbudowany slot na kartę mikro SD, na którym można zapisywać obraz, co też nie jest tak często spotykanym udogodnieniem w kamerach megapikselowych.

Model WN-200HD AirLive współpracuje z oprogramowaniem CamPro Express, więc też możliwe jest stworzenie z jej udziałem całego systemu monitoringu. Dodatkowo też warto wskazać, że kamera ta jest tak zaprojektowana, aby można było ją szybko łączyć z innymi urządzeniami zgodnymi ze specyfikacją „ONVIF”. Wszystkie te zalety wskazują, że jeśli szuka się wyjątkowo dobrej kamery IP o bezprzewodowym połączeniu przy przesyłaniu obrazu, ta będzie wyjątkowo godna polecenia, a przy tym jest ona też naprawdę niedroga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *